KONST / Litografier / Färglitografi 17454148

nr 1745 4148

Jorgo Krallis

(f. 1937)

Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 29/50. Färglitografi, bildmått: 31x27 cm, yttermått inklusive ram: 50x43 cm

Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:57:26

27/11 02:24:54 1      Vinnande bud

Jorgo Krallis

Läs mer om Jorgo Krallis